Блог

Недержавна організація здійснює інформаційну діяльність, забезпечуючи право кожного громадянина на отримання перевірених фактів і свободу слова.

Як програма “Власна справа” трансформує життя українських ветеранів

Як програма “Власна справа” трансформує життя українських ветеранів, надаючи їм гранти на розвиток власного бізнесу. Умови, напрямки, переваги програми та майбутні перспективи для ветеранів та їхніх сімей, які прагнуть зайнятися підприємництвом.

Докладніше

Дата: 09.02.2024

Підтримка притулків для тварин під час війни: як зробити внесок

Дізнайтеся, як ефективно підтримати притулки для тварин в Україні в умовах війни. Поради для фінансової, матеріальної допомоги, волонтерства та інші способи змінити життя тварин, що потребують захисту.

Докладніше

Дата: 22.01.2024

Як отримати допомогу внутрішньо переміщеним особам

Яку допомогу можуть отримати внутрішньо переміщені особи, порядок виплат та суми фінансової допомоги від міжнародних організацій. Куди звертатись ВПО для отримання матеріальної допомоги.

Докладніше

Дата: 07.12.2023

Волонтерська допомога під час війни

Як почати допомагати волонтерам. Які базові правила потрібно знати, щоб волонтерство було ефективним. Які є напрямки та як зареєструватися.

Докладніше

Дата: 23.11.2023

Допомога постраждалим від російської агресії

Куди звертатись і як отримати фінансову допомогу постраждалим від російської агресії.

Докладніше

Дата: 11.10.2023

Грошова допомога від міжнародних організацій
Як отримати грошову допомогу від міжнародних організацій

Які міжнародні організації надають грошову допомогу для мешканців України. Як подати заявку та перевірити статус на виплату допомоги. Телефони гарячих ліній для консультацій

Докладніше

Дата: 15.09.2023